Współpraca

Ewa Liberka

Certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu: 2205) , magister pedagogiki, psychoterapeutka w trakcie całościowego akredytowanego kursu psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, certyfikowana asystentka psychodramy, arteterapeutka. Od ponad 20 lat pracuje w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim, gdzie prowadzi psychoterapię z osobami uzależnionymi oraz dorosłymi członkami rodzin osób uzależnionych (syndrom współuzależnienia, syndrom dda). Ukończyła Studium Terapii Par w Katowickim Instytucie Psychoterapii. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej osób z uzależnieniami (alkohol, hazard, Internet, gry komputerowe, zakupy, inne). W sposób stały i regularny korzysta z superwizji procesów terapeutycznych w formie indywidualnej i grupowej.

W gabinecie prowadzi psychoterapię osób z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, uzależnienieniami. Pomaga również osobom z tzw. syndromem współuzależnienia oraz dda.

Jest otwarta także na pracę w trybie online.

W celu umówienia porady diagnostyczno-konsultacyjnej proszę o bezpośredni kontakt pod nr tel. 696 775 558 bądź na adres mailowy: terapiaewaliberka@gmail.com).

Ewa Liberka przyjmuje:

w piątki: godz. 10:00 – 15:00

Cennik:

Porada diagnostyczno-konsultacyjna – 180zł/50min.

Sesja psychoterapii indywidualnej – 180zł/50min.

Porada diagnostyczno-konsultacyjna online – 180zł/50min.

Sesja psychoterapii indywidualnej online – 180zł/50 min.