Sklep

Sennik trochę inny 

Prezentuję materiał psychoedukacyjny w postaci e-booka pt. Sennik trochę inny. Jest on adresowany do każdej osoby zainteresowanej tematem interpretacji snów w perspektywie psychologicznej. Dla psychoterapeutów, którzy używają w swojej pracy narzędzi typu „papier-ołówek” wartościowe mogą okazać się zamieszczone w załącznikach gotowe do wydrukowania Karty do pracy własnej ze snem. 

W e-booku chciałam zawrzeć odpowiedzi na następujące pytania:

 • Po co śnimy, czyli jakie funkcje pełnią sny w naszym życiu?
 • Czy można i czy warto interpretować własne sny?
 • Na co trzeba uważać podczas odczytywania własnych snów?
 • Na co zwrócić uwagę podczas przyglądania się własnym snom?
 • Dlaczego niektóre sny śnimy wielokrotnie?
 • Dlaczego ogólnie dostępne senniki nie są szczególnie pomocne w pogłębianiu rozumienia snów?
 • Po co śnią nam się koszmary?
 • Czy śnienie może nam się przydać w rozwoju?
 • Jak podejść do snów, w których śnią nam się osoby bliskie?
 • Jak rozumieć sny, w których śnimy o zmarłych?
 • Czym są sny archetypowe?

Dodatkowo ujęłam:

 • dwie propozycje ćwiczeń, które pomogą w poszukiwaniach znaczenia własnego snu,
 • 8 kart do pracy własnej ze snem,
 • przykładowy proces pracy ze snem w oparciu o proponowany zestaw Kart.

E-book ma 56 stron (w formacie pdf), jest bogaty w przykłady ilustrujące dane zagadnienie.

Po zakupie otrzymacie go Państwo w dwóch formatach: pdf oraz epub.

„Tytuł tego e-booka — „Sennik trochę inny” — ma Was zachęcić do odejścia od schematycznego podejścia w interpretowaniu własnych snów. Wielu ludzi zagląda do powszechnie dostępnych senników, w których jeden motyw czy symbol oznacza bądź zwiastuje to samo. Przykładowo wypadające zęby zawsze wskazują na chorobę bądź rychłą śmierć kogoś bliskiego, a drabina – na chciwość. Nie jest to słuszne podejście do tej sprawy, ponieważ nie ma dwojga takich samych ludzi, dwóch takich samych historii tychże ludzi i dwóch identycznych snów. Symbol pojawiający się we śnie zawsze ma bardzo indywidualne znaczenie dla tej konkretnie osoby, która go wyśniła. 

Pisząc przewodnik, który macie przed sobą, stanęłam przed dość karkołomnym zadaniem. Chciałam stworzyć coś na zasadzie mapy, która pozwoli Wam ruszyć w kierunku odnalezienia całkiem własnego znaczenia snu. Tego, który już się przyśnił oraz tego, który dopiero się pojawi. Mam też nadzieję, że moja propozycja okaże się bardziej przydatna niż dostępne w księgarniach oraz Internecie senniki. Przyznacie zatem, że to nie lada wyzwanie. Nie spodziewajcie się tutaj żadnych gotowców. Kierunek w interpretacji snu będzie wyznaczał raczej zestaw ważnych pytań oraz Waszych odpowiedzi na nie. 

(…)

Ponieważ zależało mi, aby przedstawione tutaj treści były żywe i przekonujące, podpieram je przykładami snów, które miałam okazję usłyszeć, a czasem i towarzyszyć w ich interpretacji. Chociaż identyfikacja osoby po jej śnie jest prawie niemożliwa, mimo to, aby chronić tożsamość śniących, we fragmentach zawierających opisy snów oraz adnotacje do nich, zmieniłam pewne mało istotne dla sedna poruszanych zagadnień szczegóły. Śniący wyrazili zgodę na zamieszczenie treści snów oraz komentarzy do nich w prezentowanym przewodniku.”

Cena: 35zł

Aby nabyć materiał psychoedukacyjny „Sennik trochę inny”, proszę o wpłatę na poniższe konto oraz informację o dokonanym zakupie (mail: marta@fajfer.com). W przypadku potrzeby wystawienia faktury, proszę o podanie w mailu danych potrzebnych do tego celu. 

E-booka otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty i informacji zawierającej adres mailowy, na który ma zostać przesłany. 

Dane, które Państwo podadzą są potrzebne do zawarcia umowy kupna-sprzedaży i zostaną wykorzystane tylko do tego celu. 

Dane do przelewu:

68 1050 1214 1000 0097 1201 5826

Marta Fajfer-Psychoterapia

Ul. Armii Krajowej 13/49

41-506 Chorzów

Zapraszam do zakupu.