Aktualności

Drodzy Klienci,

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego w kraju od dnia 16.03.2020r. wszystkie konsultacje oraz sesje psychoterapeutyczne odbywają się online.

Zapraszam do kontaktu.

Marta Fajfer

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszam do mojego Gabinetu Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Chorzowie (Katowicka 46/1) na pierwszą darmową konsultację do psychoterapii, poradę psychologiczną bądź z zakresu terapii uzależnień. Oferta dotyczy osób dorosłych.

Czasami ludzie wahają się z podjęciem decyzji o skorzystaniu z rozmowy z psychologiem. Mogą pojawiać się myśli typu „pójdę, zapłacę 100zł, a nie wiadomo na kogo trafię.” „czy to aby pieniądze nie wyrzucone w błoto?”, „może terapeutka nie będzie mi pasować?” To naturalne myśli, nic dziwnego, że się pojawiają.

Moja propozycja pozwoli Państwu na spotkanie ze mną w roli terapeuty i równocześnie stworzy okazję do promocji Gabinetu.
Jedna konsultacja na pewno nie rozwiąże istniejących problemów. Pozwala jednak na wstępne rozeznanie sytuacji czy kłopotu, z którym osoba przychodzi do gabinetu psychoterapii. Czasami jest możliwe wyznaczenie kierunków dalszego postępowania już po jednej konsultacji. Wszystko zależy od natury i głębokości problemu.

Oferta z okazji Dnia Kobiet jest skierowana głównie do pań. Jeśli jednak jakiś pan będzie chciał skorzystać, to nie wykluczone, że się uda. Pierwszeństwo jednak będą miały panie.

Osoby, które od tego momentu do 14 marca do godz. 18:00 skontaktują się ze mną telefonicznie (507977898), otrzymają możliwość zapisania się na darmową konsultację w dniu 30 marca. Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona, dlatego myślę, że nie warto zwlekać zbyt długo.

Niestety z oferty Gabinetu nie mogą skorzystać osoby w jakiś sposób ze mną związane (znajomi, koledzy, rodzina), ponieważ zabrania tego kodeks etyczny mojego zawodu. Proszę jednak o udostępnianie tej oferty z okazji Dnia Kobiet. Może trafi na nią ktoś, kto będzie zainteresowany.

Zapraszam do kontaktu.